Onze medewerkers in onze verschillende kantoren

ONZE PARTNERS

 


Zittend van links naar rechts : Wim VAN DEN NESTE, Steven WENSELEERS
Rechtstaand van links naar rechts : Tom LEDERMANN, Arn COWAN, Frédéric DELMEZ, Tim WAUTERS

KANTOOR HUIZINGEN

Wim Van Den Neste
Partner / Kantoorverantwoordelijke
wim@vandenneste.net


Luc Koeks
Klantbeheerder
luc.koeks@vandenneste.net


Tanja Berghmans
Klantbeheerder
tanja.berghmans@vandenneste.net

Catalin Smuter
Klantbeheerder
catalin.smuter@vandenneste.net

Carine De Kock
Klantbeheerder
carine.dekock@vandenneste.net

Ellen Heymans
Klantbeheerder
ellen.heymans@vandenneste.net


Valerie Stoffels
Managementassistente
valerie.stoffels@vandenneste.net


KANTOOR HERNE

Arn Cowan
Partner / Kantoorverantwoordelijke
arn.cowan@vandenneste.net   

Sandra De Ron
Klantbeheerder
sandra.deron@vandenneste.net


KANTOOR LIEDEKERKE

Tom Ledermann
Partner / Kantoorverantwoordelijke
tom.ledermann@vandenneste.net

Tom Timmermans
Klantbeheerder
tom.timmermans@vandenneste.net


KANTOOR KOMEN

Els Taillieu
Kantoorverantwoordelijke 
els.taillieu@vandenneste.net


KANTOOR HALLE

Tim Wauters
Partner / Kantoorverantwoordelijke
tim.wauters@vandenneste.net


Hilde De Villé
Klantbeheerder
hilde.deville@vandenneste.net

Cindy Terryn
Assistent klantbeheerder
cindy.terryn@vandenneste.net

Jessica Rousseau
Klantbeheerder
jessica.rousseau@vandenneste.net

Anke De Gelas
Klantbeheerder
anke.degelas@vandenneste.net

Stephanie Siebens
Klantbeheerder
stephanie.siebens@vandenneste.net


Marijke Claes
Klantbeheerder
marijke.claes@vandenneste.net

Sarah Schoukens
Klantbeheerder
sarah.schoukens@vandenneste.net

Vicky Roelants
Klantbeheerder
vicky.roelants@vandenneste.net

Maaike Vandergucht
Klantbeheerder
maaike.vandergucht@vandenneste.net

Nicolas Chirico
Klantbeheerder
nicolas.chirico@vandenneste.net


Hilde De Becker
Managementassistente
hilde.debecker@vandenneste.net

 

 



































 

  

Steven Wenseleers
Partner / Kantoorverantwoordelijke
steven.wenseleers@vandenneste.net


Stefan Luyckfasseel
Fiscaal adviseur
stefan.luyckfasseel@vandenneste.net

Wannes Grosemans
Fiscaal adviseur
wannes.grosemans@vandenneste.net


Christelle Meys
Teammanager sociaal dienstenkantoor
christelle.meys@vandenneste.net

Robin Mosselmans
Klantbeheerder sociaal dienstenkantoor
robin.mosselmans@vandenneste.net

Kelly Billiet
Klantbeheerder sociaal dienstenkantoor
kelly.billiet@vandenneste.net


 

 


 

Evi Vaes
Klantbeheerder
evi.vaes@vandenneste.net

Annemie Cochez
Klantbeheerder
annemie.cochez@vandenneste.net

   

 



 Kino Van Den Meersche 
 Klantbeheerder
 kino.van.den.meersche@vandenneste.net

   

 


 

  

Frédéric Delmez
Klantbeheerder
frederic.delmez@vandenneste.net


Sofie Degueldre
Teammanager
sofie.degueldre@vandenneste.net

Hanne Marchal
Klantbeheerder
hanne.marchal@vandenneste.net

Jessy Janssens
Klantbeheerder
jessy.janssens@vandenneste.net  

Erika De Bock
Klantbeheerder
erika.debock@vandenneste.net

Tom Billiet
Klantbeheerder
tom.billiet@vandenneste.net   

Kevin Vincart
Klantbeheerder
kevin.vincart@vandenneste.net

Christel Raveyts
Teammanager
christel.raveyts@vandenneste.net

Ruth Van Obbergen
Klantbeheerder
ruth.vanobbergen@vandenneste.net

Kiani Vanpraet
Klantbeheerder
kiani.vanpraet@vandenneste.net

Steven De Villé
Klantbeheerder
steven.deville@vandenneste