Onze medewerkers in onze verschillende kantoren

ONZE PARTNERS

 


Zittend van links naar rechts : Wim VAN DEN NESTE, Steven WENSELEERS
Rechtstaand van links naar rechts : Tom LEDERMANN, Arn COWAN, Frédéric DELMEZ, Tim WAUTERS

KANTOOR HUIZINGEN

Wim Van Den Neste
Partner / Kantoorverantwoordelijke
wim@vandenneste.net


Luc Koeks
Teamverantwoordelijke
luc.koeks@vandenneste.net


Tanja Berghmans
Teamverantwoordelijke boekhouding
tanja.berghmans@vandenneste.net

Catalin Smuter
Klantverantwoordelijke
catalin.smuter@vandenneste.net

Stephanie Siebens
Klantverantwoordelijke
stephanie.siebens@vandenneste.net


Valerie Stoffels
Management assistente
valerie.stoffels@vandenneste.net


KANTOOR HERNE

Arn Cowan
Partner / Kantoorverantwoordelijke
arn.cowan@vandenneste.net   

Sandra De Ron
Klantverantwoordelijke
sandra.deron@vandenneste.net


KANTOOR LIEDEKERKE

Tom Ledermann
Partner / Kantoorverantwoordelijke
tom.ledermann@vandenneste.net

Tom Timmermans
Klantverantwoordelijke
tom.timmermans@vandenneste.net


KANTOOR KOMEN

Els Taillieu
Kantoorverantwoordelijke 
els.taillieu@vandenneste.net


KANTOOR HALLE

Tim Wauters
Partner / Kantoorverantwoordelijke
tim.wauters@vandenneste.net


Hilde De Villé
Teamverantwoordelijke boekhouding
hilde.deville@vandenneste.net

Cindy Terryn
Assistent klantverantwoordelijke
cindy.terryn@vandenneste.net

Ellen Heymans
Klantverantwoordelijke
ellen.heymans@vandenneste.net

Jessica Rousseau
Klantverantwoordelijke
jessica.rousseau@vandenneste.net

Anke De Gelas
Klantverantwoordelijke
anke.degelas@vandenneste.net

Wannes Grosemans
Fiscaal adviseur / Klantverantwoordelijke
wannes.grosemans@vandenneste.net


Marijke Claes
Teamverantwoordelijke boekhouding
marijke.claes@vandenneste.net

Sarah Schoukens
Klantverantwoordelijke
sarah.schoukens@vandenneste.net

Vicky Roelants
Klantverantwoordelijke
vicky.roelants@vandenneste.net

Maaike Vandergucht
Klantverantwoordelijke
maaike.vandergucht@vandenneste.net

Nicolas Chirico
Klantverantwoordelijke
nicolas.chirico@vandenneste.net


Hilde De Becker
Administratief medewerkster
hilde.debecker@vandenneste.net

 

 



































 

  

Steven Wenseleers
Partner / Kantoorverantwoordelijke
steven.wenseleers@vandenneste.net


Stefan Luyckfasseel
Fiscaal adviseur
stefan.luyckfasseel@vandenneste.net


Christelle Meys
Teamverantwoordelijke sociaal dienstenkantoor
christelle.meys@vandenneste.net

Robin Mosselmans
Klantverantwoordelijke sociaal dienstenkantoor
robin.mosselmans@vandenneste.net

Kelly Billiet
Klantverantwoordelijke sociaal dienstenkantoor
kelly.billiet@vandenneste.net

 


 



 

 

Evi Vaes
Klantverantwoordelijke
evi.vaes@vandenneste.net

   

 



 Kino Van Den Meersche 
 Klantverantwoordelijke 
 kino.van.den.meersche@vandenneste.net

   

 


 

  

Frédéric Delmez
Partner / Kantoorverantwoordelijke
frederic.delmez@vandenneste.net


Sofie Degueldre
Fiscaal adviseur / Teamverantwoordelijke boekhouding
sofie.degueldre@vandenneste.net

Hanne Marchal
Klantverantwoordelijke
hanne.marchal@vandenneste.net

Jessy Janssens
Klantverantwoordelijke
jessy.janssens@vandenneste.net  

Erika De Bock
Klantverantwoordelijke
erika.debock@vandenneste.net

Tom Billiet
Klantverantwoordelijke
tom.billiet@vandenneste.net   






















Lenka Steens
Administratief medewerkster
lenka.steens@vandenneste.net