onze medewerkers in onze verschillende kantoren

ONZE PARTNERS


Zittend van links naar rechts : Wim VAN DEN NESTE, Steven WENSELEERS
Rechtstaand van links naar rechts : Tom LEDERMANN, Arn COWAN, Frédéric DELMEZ, Tim WAUTERS


kantoor-huizingen

Wim Van Den Neste
Partner / Kantoorverantwoordelijke
wim@vandenneste.net

Steven Wenseleers
Partner / Kantoorverantwoordelijke
steven.wenseleers@vandenneste.net

Luc Koeks
Teamverantwoordelijke
luc.koeks@vandenneste.net

Stefan Luyckfasseel
Fiscaal adviseur
stefan.luyckfasseel@vandenneste.net

kantoor-herne

Arn Cowan
Partner / Kantoorverantwoordelijke
arn.cowan@vandenneste.net  

Evi Vaes
Klantverantwoordelijke
evi.vaes@vandenneste.net

Sandra De Ron
Klantverantwoordelijke
sandra.deron@vandenneste.net

kantoor-liedekerke

Tom Ledermann

Page under construction

Tom Timmermans

Page under construction

Kino Van Den Meersche

Page under construction

kantoor-komen

Els Taillieu

Page under construction

kantoor-halle

Wim Van Den Neste
Partner / Kantoorverantwoordelijke
wim@vandenneste.net

Steven Wenseleers
Partner / Kantoorverantwoordelijke
steven.wenseleers@vandenneste.net

Luc Koeks
Teamverantwoordelijke
luc.koeks@vandenneste.net

Stefan Luyckfasseel
Fiscaal adviseur
stefan.luyckfasseel@vandenneste.net